Sivá tepláková mikina so šatkou Mandala - modrá nosiaca mikina so šatkovou vsadkou 2 v

viac ↓
Zloženie mikiny: 95% bavlna a 5% elasténZloženie vsadky: vrch: Lenka šatka - 100% bavlnavnútro: teplákovina - 95% bavlna a 5% elastén
Pohodlná, praktická a navyše krásna Lenka mikina na nosenie detí. Každá mamička ju využije počas chladnejších dní a pod nosičskou bundou aj v mrazivej zime. Mikina je multifunkčná, to znamená, že si ju môžete si ju vyskladať podľa svojich predstáv: môžete si vybrať, či si prajete vsadku na nosenie dieťaťa nosiť vpredu alebo na chrbte. Zároveň si môžete vybrať aj tehotenskú vsadku, ktorá rozšíri mikinu a vytvorí priestor pre rastúce bruško. Ak si na mikinu nepripnete žiadnu vsadku, využijete ju ako bežnú mikinu na každodenné nosenie bez bábätka.Vsadka pre dieťatko je zložená vnútri z teplákoviny a na vrchu z Lenka šatky na nosenie detí, vďaka čomu je veľmi teplá, krásne prispôsobivá a mäkkučká. Vsadka pre dieťatko je vybavená kapucňou na prikrytie hlavičky dieťatka. V oblasti pod zadočkom dieťatka sa na vsadke nachádza sťahovacia gumička, ktorej stiahnutím zabránite fúkaniu vetra popod mikinu a udržíte dieťatko pekne v teple.Šatkovina sa nachádza aj na kapucni pre mamičku, čo dotvára celkový originálny dizajn nosičskej mikiny.Šatkové vsadky a kapucňa sa dajú obmieňať podľa Vášho výberu.Vybrať si môžete z nasledujúcich možností:1.) Mikina 2 v 1: Predné nosenie, mikina sa dá tiež využiť aj na bežné nosenie bez vsadky.2.) Mikina 3 v 1: Predné nosenie, zadné nosenie, mikina sa dá sa využiť aj na bežné nosenie bez vsadky.3.) Mikina 4 v 1: Predné nosenie, zadné nosenie, tehotenská vsadka a mikina sa dá sa využiť aj na bežné nosenie bez vsadky.
Súčasťou každej mikiny je nákrčník a kapucňa (v cene).
Upozornenie: Nosičská mikina sama o sebe nie je nosiacou pomôckou. Slúži ako oblečenie pre mamičku a dieťatko v šatke alebo v ergonomickom nosiči.
VYROBENÉ NA SLOVENSKU

99.00 EUR kúpiť na Belenka.sk

Skladom Doprava zadarmo

Značka:
Farba: modrá
Sezóna: zima
Materiál: bavlna
Postava: těhotenská